Šola za starše

V Vrtcu Pedenjped v sodelovanju z Mestno občino Ljubljana že nekaj let organiziramo srečanja,
imenovana Šola za starše.

Zaradi preprečevanja širjenja okužbe s koronavirusom, bo letošnja šola za starše potekala preko video povezav. Povezavo na spletni dogodek boste prejeli od strokovnega delavca oddelka, ki ga obiskuje vaš otrok.

Tretja virtualna šola za starše bo potekala v ponedeljek, 17. 1. 2022, ob 17. uri.
Tema: Kako spodbuditi razvoj in učenje predšolskega otroka?
Izvajalka: dr. Sonja Rutar

Udeležba je brezplačna.

deklica

Namen Šole za starše je pogovarjati se o pogostih vprašanjih v zvezi z razvojem in vzgojo otrok ter o dogajanjih, ki so zelo vsakdanja, pa so nam vendarle večkrat neznanka.

Želimo si tudi izmenjave mnenj in izkušenj o različnih vsakdanjih izzivih starševstva. Zato ste starši vabljeni k aktivnemu sodelovanju in zastavljanju vprašanj.