Senčenje na delovnem mestu, dobra praksa projekta Akreditacija Erasmus

Na mobilnosti smo doživeli sproščeno »afriško« klimo v razredih francoskih šol. Klima, kjer so otroci odprti, veseli, zgovorni, a hkrati spoštljivi do učiteljev. Vzdušje, ki omogoča ustvarjalno mišljenje  in aktivno participacijo vseh. Kjer se vsak lahko izrazi in pove svoje mnenje. To klimo si želimo tudi pri nas. Grega, Vesna in Blaž - smo vsak s svojega strokovnega vidika preigravali afriške ritme, ter v učnem procesu razvijanja komunikacije kreirali gibalni nastop otrok s skladbo Simama Kaa.

Festival Igraj se z mano je za otroke priložnost, da pokažejo svoje talente občinstvu, ki ceni učni proces in opazi trud vsakega posameznika.

Vabljeni k ogledu nastopa Ritmi Afrike Korenjakov na virtualnem odru mednarodnega festivala Igraj se z mano.

Zapisala: Vesna nemec