kaselj txt

6.00 do 17.00

Skupine

3 v starosti od 2 leta do 6 let

Vrtec Kašelj je popolnoma prenovljena manjša enota, sredi umirjenega in urejenega naselja. V enoti domujejo tri skupine otrok prvega in drugega starostnega obdobja. Ponašamo se z  zelenimi in urejenimi igralnimi  površinami ter moderno opremljenimi, prijaznimi in svetlimi igralnicami. Naše osnovno vodilo je razvijati ustvarjalnost otrok ob upoštevanju njihovih individualnih potreb in interesov, tako da bodo dozorevali na čustvenem, socialnem, gibalnem in intelektualnem področju.

moder okvir 272 moder okvir 272 moder okvir 272

preslednica lezece